Kuzey Boru Spor

Kuzeyboru

?? Teknik Kadromuzla Kaldığımız Yerden…

Kulübümüzün deneyimli yardımcı antrenörleri Emre Karagöz, İsmail Türkmen, Ömer Sefa Koçyiğit ve fizyoterapistimiz Eda Aslan takımın başarısı için ter dökmeye devam edecekler.

?? Yardımcı Antrenörümüz Emre Karagöz yaptığı açıklamada; “Kuzeyboru ailesiyle devam etmek benim için mutluluk verici. Her yıl üstüne koyarak devam eden bir takımımız var, bu hedefin ve organizasyonun bir parçası olarak en iyi şekilde çalışmak için heyecanla bekliyoruz.” dedi.
Antrenörümüz; Türkiye Milli Takımı’nda Europen Championships, World Grand Prix, Euorpean Golden League ve Alassio Cup birincilikleri ile European Golden League ve Mediterranean Games’te ikincilik madalyaları bulunmaktadır.

?? Kondisyonerimiz İsmail Türkmen; “Yeni sezonda tekrardan burada olmaktan çok mutluyum. Gelecek sezonda başarılı, keyifli ve hedeflerimizin sonuçlandığı bir yıl olmasını diliyorum şimdiden, gelecek sezonda çok daha iyi bir Kuzeyboru izleyecek taraftarımızın desteğini her zaman bekliyoruz. Better together.” dedi.
Antrenörümüz; Nilüfer Belediyespor, Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediye’de yardımcı antrenörlük ve kondisyonerlik görevlerini yapmıştır. Deneyimli antrenörümüzün Balkan Kupası birincilik madalyası bulunmaktadır.

?? Fizyoterapistimiz Eda Aslan; 2019’da Yeditepe Üniversitesinde fizyoterapist lisans eğitimi onur derecesiyle tamamlayan Eda, İngiltere Manchester’da University of Salford’da NHS bünyesinde staj deneyimi kazanmıştır. 2019-2020 Beşiktaş’ta çalışmıştır. 2020-2021 sezonundan beri kulübümüzd antrenörlük kariyerine devam etmektedir. İmza sonrası düşüncelerini aktaran Eda; “Kuzeyboru ailesi ile bir sezon daha birlikte olacağım için çok mutluyum. Tüm sporcularımız için sağlıklı, sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum.” dedi.

?? Aksaray Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun olan ve takımımızda 4. Yılını tamamlayan Ömer Sefa Koçyiğit imza sonrası yaptığı açıklamada;
“Sporculuktan antrenörlüğe dönme sürecini Kuzeyboru ile birlikte çok güzel aştığımı düşünüyorum. Kuzeyboru’nun başarıları ayni zamanda benim antrenörlük kariyerimin de başarısıydı eminim birlikte daha nice güzel başarılara imza atacağız.” dedi.