Kuzeyboru Spor Kulübü

Misli.com Sultanlar Ligi 2021-2022 Sezonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2021-2022 voleybol sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nin değerlendirildiği ve 2022-2023 voleybol sezonuna ilişkin görüş ve önerilerin paylaşıldığı değerlendirme toplantısı kulübümüz adına idari menajerimiz Ayşenur Batur ile baş antrenörümüz Kamil Söz’ün de katılımıyla İstanbul’da düzenlendi.

Geride kalan 2021-2022 voleybol sezonunda dünyadaki en önemli liglerden birisi olduğuna dair vurgu yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, VakıfBank Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler şampiyonluğu, Eczacıbaşı Dynavit CEV Kupası şampiyonluğu ve Fenerbahçe Opet ise Dünya üçüncülüğü ile getirmiş oldukları kupa ve madalyalar adına teşekkür etti. Ayrıca Avrupa Kupaları’nda mücadele eden diğer temsilcilerin de yer aldıkları kulvarlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesinden dolayı takdirlerini sundu.

Toplantıda yoğun bir takvimin tüm kulüpleri beklediğine işaret eden Üstündağ, bu nedenle kulüplerin görüşlerine önem vererek samimiyet, şeffaflık ve paydaşlık oluşturulması adına fikir ve önerileri dinledi. Dünyanın en önemli voleybol liginde Aksaray’ı temsil eden kulüp yetkililerimizin görüş ve önerilerini samimiyetle dinleyen federasyon yetkilileri ve diğer kulüpler, geçtiğimiz sezonun ardından gelecek sezondaki karşılaşmalar için yapılacak yenilikler adına fikir ortaklığında bulundular.

2022-2023 sezonunun tüm kulüpler adına, bir önceki sezondan daha başarılı ve bol seyircili olmasını temenni ediyor bütün kulüplere başarılar ve sağlıklı bir sezon diliyoruz.

KUZEYBORU SPOR KULÜBÜ