Kuzey Boru Spor

Kuzeyboru

“SEN DE SULTAN OL” projemiz başlıyor.

Yeni sosyal projemiz “Sen de Sultan Ol” ile 8-16 yaş arası genç kızlarımızı spora, kişisel gelişime ve nihayet Sultan olmaya davet ediyoruz. Bu davetimiz senin için, geleceğin için, memleket için..

AMACIMIZ
“Sen de Sultan Ol” projemiz ile Aksaray ve çevre şehirlerdeki genç kızlarımızın akademik ve spor eğitimini profesyonel bir ekip ile buluşturarak, kızlarımızı geleceğe, geleceğimizi de emin ellere teslim edeceğiz.
Aksaray ili için şehrimizde ki 8-16 yaş arası 30.000 kız çocuğuna yetenek belirleme ve değerlendirme yapacağımız projemizde; voleybol oynamaya uygun fiziksel özellikte öğrencilerimize nitelikli eğitimler verilerek spor kültürü ile ülke çapında farkındalık oluşturacağız. Genç kızlarımızı spor ahlakı, nitelikli akademik eğitim yolu ile özgüven sahibi bir birey olarak güzel bir geleceğe ulaştırmak bu projenin temel amacıdır.

MİSYON & VİZYON
Misyonumuz, Türkiye’deki genç yetenekleri keşfetmek, sağlıklı ve fiziksel gelişimi tamamlamış, spor ahlakı ile büyümüş nesiller yetiştirmek olan projemiz, Kendi alt yapısından gelişen ve yetişen üst düzey sporcular ile Türkiye ve Avrupa’ da şampiyonluk elde etmek ve Türk Milli Takımı’nın başarılarına katkıda bulunmak “Sen de Sultan Ol!” projemizin vizyonu olacaktır.

PROJE SÜRESİ
İlk aşaması 10 yıl olarak planlanan Uzun Vadeli Sporcu Gelişim Programı’nda yetenek belirleme çalışmalarımız Haziran ayında, antrenmanlarımız ise Temmuz ayında başlayacaktır.

ÇOCUKLARIMIZDA ARANACAK ÖZELLİKLER
“Sen de Sultan Ol” projemiz kapsamında 8-16 yaşlar arasındaki kız çocukları yetenek belirlemesi ve yönlendirmesi için belirlenen biyomotor, bilişsel ve psiko-sosyal performans testlerine tabi tutulacaktır. Bunun yanında istenilen yaş-boy uygunluk düzeyini sağlayan çocuklarda bireysel başvuru yolu ile projeye dahil edilebilecektir.

Not : Spor okulumuz için 8-12 yaş grubu, Alt yapı için 12-16 yaş gurubu oluşturulacaktır. Daha fazla detay için web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

HAYDİ, SEN DE BU BÜYÜK AİLENİN PARÇASI OL.
“SEN DE SULTAN OL”

KUZEYBORU SK