Kuzey Boru Spor

Kuzeyboru

Sultanlar Ligi’ne yükselen takımımızın, ilk günden itibaren Yardımcı Antrenörlüğünü üstlenen hocamız Ömer Görgülü ile Sultanlar liginde yeni başarılar için yola devam ediyoruz.

Baş Antrenörümüz Tuncay Öcal ile birlikte 3 yıldır takımımızın başında olan ve kazanılan başarıların mimarlarından olan hocamız Ömer Görgülü, bu süreçte taraftarımızın da sevgisini alarak, takımımızı Sultanlar Ligine çıkarmayı da başarmıştı.

Yardımcı Antrenörümüz Ömer Görgülü imzalanan anlaşma sonrası yaptığı açıklamada ; Kulübüm ile birlikte daha büyük başarılara imza atmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte kulüp yöneticilerimize de kulübün hedefleri doğrultusunda desteklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum. Bu kulübün bir parçası olmak beni çok mutlu ediyor. Yeni sezon açılışını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Dedi.

Taraftarlarımıza da mesajını ileten Ömer Görgülü “Muhteşem taraftarımızın coşkusunu ve o sahayı dar ettiğimiz atmosferi fazlasıyla özledik. Bu sene daha da müthiş bir sezon olacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bizleri her zamankinden fazla sahipleneceklerinden eminim.” Dedi.