Kuzey Boru Spor

Kuzeyboru

Franchising

Kuzeyboru Gençlik ve Spor Kulübü voleybola yeteneği olan kız çocuklarını belirleyerek voleybola yönlendirme ve yetiştirmeyi; onlara nitelikli spor ve akademik eğitim aracılığıyla güzel bir gelecek kazandırmayı; yaygın etki oluşturarak Türkiye’de spor kültürünü öne çıkarmayı ve voleybola yönelik farkındalığı artırmayı amaçlamaktadır.

Bu amaçlarla üstlendiğimiz misyon; Türkiye’deki genç yetenekleri keşfederek voleybola kazandırmak; her yönüyle sağlıklı nesiller yetişmesini sağlamak; başarılı, örnek sporcular yetiştirerek her kategorideki Türk Milli Takım’larına oyuncular vermek ve Türk Sporu’nun gelişimine katkıda bulunmak olarak belirlenmiştir.

Kuzeyboru Voleybol Akademileri Projesi bu amaç ve misyon doğrultusunda geliştirilmiş ve Türkiye genelinde iş birliği yapabileceğimiz partnerler ile yürütülmesi kararı alınmıştır.

Bu projede, Kuzeyboru Gençlik ve Spor Kulübü tarafından verilecek isim hakkı kullanım yetkisi yoluyla Türkiye genelinde Kuzeyboru Voleybol Akademileri açılması planlanmaktadır. Açılacak akademilerdeki fiziki altyapı koşulları, eğitimcilerin niteliği, verilecek eğitimlerin içeriği ve akademilerin işletilmesine ilişkin koşullar Kuzeyboru Voleybol Akademileri Yönetmeliğince belirlenmiştir. Yönetmeliğin tamamını indirmek için tıklayınız

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.