Kuzey Boru Spor

Kuzeyboru

İnanç ve Azim bir arada ?? Dilek ile 2 yıl daha!

Dış transferlerine hız kesmeden devam eden kulübümüz, iç transferde de kadromuzun vazgeçilmez oyuncularından başarılı libero oyuncusu Dilek Kınık ile geçtiğimiz 3 sezonun ardından 2 yıllık sözleşme imzaladık!

Transferi sonrası açıklamalarda bulunan Dilek; “Son 3 sezondur giydiğim Kuzeyboru formasıyla iki sezon daha mücadele edecek olmak benim için çok mutluluk, gurur ve heyecan verici. Yeni sezonda da Kuzeyboru ve Aksaray’ı en iyi şekilde temsil edip sonuna kadar mücadele ettiğimiz ve hedeflerimize ulaştığımız, herkes için sağlıklı ve başarılı bir sezon olur umarım.” Dedi.

? Dilek Kınık’ı Tanıyalım!
1995 doğumlu 1.69 boyunda Libero mevkiinde görev yapan Dilek Kınık, takımımıza 2019/20 sezonunda katılmıştır. Vakıfbank altyapısı ile kariyerine başlayan deneyimli oyuncumuzun kariyerinde, 1 Şampiyonlar Ligi, 1 Sultanlar Ligi, 1 Challenge Cup, 1 Türkiye Kupası ve 1 BVA Cup bulunmakta. Aynı zamanda milli formayı birçok kez başarıyla terleten Kınık, 2013 yılında Dünya Şampiyonası’nda da milli formayı giymişti.

♥ Kuzeyboru Ailesi’nde katıldığı günden itibaren, Aksaray taraftarı tarafından sahada gösterdiği mücadele ile her zaman alkış toplayan Dilek Kınık’a, yeni sezonda takımımız forması ile başarılar diliyoruz.